GOG
Google Pixel 10a 5G 8/128GB Obsidian
2 396,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Multimedia
| Obsługiwane formaty plików wideo | AV1 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 3 |
| Głośniki | Stereo |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | VP9 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC |
Procesor
| Model koprocesora | Google Tensor G4 |
| Koprocesor | Tak |
| Typ procesora |
Sieć
| Standardy 4G | LTE |
| Typ karty SIM | NanoSIM + eSIM |
| Standardy 3G | UMTS |
| Standard 5G | Sub6 |
| Wersja Bluetooth | 6.0 |
| Obsługa kart SIM | Dual SIM |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac |
Wydajność
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Rozpoznawanie twarzy | Tak |
Kamera
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 13 Mpix |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 48 Mpix |
| Typ aparatu tylnego | Podwójny obiektyw |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu | Tak |
| Tryb opóźnienia | Tak |
| Panorama | Tak |
| Tryb pracy portretowej | Tak |
| Typ przedniej kamery | Pojedynczy obiektyw |
| Rozdzielczość trzeciego aparatu – tył | 13 Mpix |
Oprogramowanie
| Platforma | Android |
| Wsparcie aplikacji Google | Google Cast |
| Zainstalowany system operacyjny | Android 16.0 |
Bateria
| Pojemność baterii | 5100 mAh |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
Nośnik danych
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wbudowana | 128 GB |
Czujniki
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Barometr | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
Nawigacja
| NavIC | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| BeiDou | Tak |
| Galileo | Tak |
| GPS | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
Wyświetlacz
| Typ matrycy | AMOLED |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Gęstość pikseli | 422 ppi |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza | Corning Glass |
| Przekątna ekranu | 6,3" |
| Kolory wyświetlacza | 16 milionów kolorów |
| Rozdzielczość | 1080 x 2424 px |
Zawartość opakowania
| Wyrzutnik karty SIM | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 183 g |
| Szerokość produktu | 73 mm |
| Wysokość produktu | 153,9 mm |
| Głębokość produktu | 9 mm |
Moc
| Wymagana moc ładowania (maks) | 45 W |
| Wymagana moc ładowania (min) | 7,5 W |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Wytrzymałość
| Stopień ochrony IP | IP68 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].