HAS
Gra planszowa Hasbro Monopoly Pokémon (edycja polska )
129,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 50 mm |
| Szerokość opakowania | 280 mm |
| Rodzaj opakowania | Zamknięte opakowanie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 280 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1 kg |
Cechy
| Maksymalna liczba odtwarzaczy | 4 |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Rodzaj | Rodzina |
| Typ produktu | Gra planszowa |
| Tryby gry | Multiplayer |
| Zalecany wiek | Dorosły/dziecko |
| Sugerowana płeć | Unisex |
| Gra rodzinna | Tak |
| Zalecany wiek (max) | 99 lat |
| Minimalna ilość graczy | 2 |
Zawartość opakowania
| Liczba pionków do gry | 4 |
| Ilość kości | 2 |
| Plansza dołączona | Tak |
| Zasady gry w zestawie | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].