GCE
GREEN CELL BATERIA AS58 DO ASUS A41-X550 2200 MAH 14.4V
98,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kompatybilność | A550 K550 R510 R510C R510L X550 X550C X550CA X550CC X550L X550V X550VC |
| Certyfikaty | CE |
| Model | Bateria |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Asus |
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Napięcie baterii | 14,4 V |
| Pojemność baterii | 2200 mAh |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie zwierać biegunów baterii, unikać uszkodzenia mechanicznego. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ciepła i otwartego ognia. |
| Ostrzeżenia | Produkt należy utylizować zgodnie z lokalnymi regulacjami dotyczącymi baterii. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].