GCE
GREEN CELL PRO ZASILACZ AD16AP DO LENOVO B590 THINKPAD R61 R500 T430 T430S T510 T520 T530 X200 X201 X220 X230 20V 3.25A 65W
75,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kompatybilność | B590 ThinkPad R61 R500 T430 T430s T510 T520 T530 X200 X201 X220 |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Regulowane napięcie wyjściowe | Nie |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Prąd wyjściowy | 3,25 A |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Prąd wejściowy | 1.5 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza. |
Zawartość opakowania
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | Prąd przemienny |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 47 mm |
| Szerokość produktu | 109 mm |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Wysokość produktu | 31 mm |
| Waga produktu | 220 g |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].