GCE
GREEN CELL ZASILACZ AD03 APPLE 16.5V 3.65A 60W
84,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Tak |
Wydajność
| Kompatybilność ładowarki | Laptop |
| Zasada działania | Kontakt |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przeciwprzepięciowa |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 1 |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Zgodność z MagSafe | Tak |
Moc
| Obsługiwana moc adaptera AC | 60 W |
| Moc maksymalna | 60 W |
| Moc rzeczywista | 60 W |
| Napięcie wyjściowe (max) | 16,5 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 3,65 A |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].