GCE
GREEN CELL ZASILACZ AD144P DO ACER PREDATOR HELIOS 300, NITRO 5, NITRO 7, ASPIRE V15 V17 19.5V 9.23A 180W
190,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kompatybilność | Acer Aspire V15 Nitro VN7, Acer Aspire V17 Nitro VN7, Acer Predator Helios |
| Napięcie | 100-240 V |
| Napięcie operacyjne | 19.5 V |
| Kompatybilność z marką | Acer |
| Prąd wejściowy | 3.5 A |
| Typ zasilacza | Uniwersalne |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Ochrona przed odwrotną polaryzacją | Tak |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Moc rzeczywista | 180 W |
| Prąd wyjściowy | 9,23 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przeciwprzepięciowa |
Dane opakowania
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | Prąd przemienny |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 800 g |
Konstrukcja
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Działanie |
| Prosty montaż | Tak |
Wydajność
| Złącze(a) | 5.5-1.7mm |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
Pozostałe funkcje
| EAN/UPC/GTIN | 5904326375383 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].