GCE
GREEN CELL ZASILACZ AD25P ASUS 19V 3.42A 65W
68,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Cechy
| Kompatybilność | R510C R510L R556L X550C X550L X550V X551C Toshiba Satellite C650 L750 |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Prąd wyjściowy | 3,42 A |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Kompatybilność z marką | Asus |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Napięcie operacyjne | 19 V |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 31 mm |
| Waga produktu | 218 g |
| Głębokość produktu | 47 mm |
| Szerokość produktu | 109 mm |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].