GCE
GREEN CELL ZASILACZ AD25PV2 DO ASUS R510 R556 X550 TOSHIBA C650 L750 19V 3,42A 65W
70,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kompatybilność | Asus R510C R510L R556L X550C X550L Toshiba Satellite C650 L750 |
| Wartość nominalna napięcia wyjściowego | 19 V |
| Napięcie | 100-240 V |
| Ochrona przed odwrotną polaryzacją | Tak |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Kompatybilność z marką | Toshiba/Asus |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Prąd wyjściowy | 3,42 A |
| Napięcie operacyjne | 19 V |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przeciwprzepięciowa |
Pozostałe funkcje
| EAN/UPC/GTIN | 5904326375512 |
| Model | AD25PV2 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza. |
Konstrukcja
| Prosty montaż | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
Dane opakowania
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 250 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].