GCE
GREEN CELL ZASILACZ AD39AP LENOVO 20V 4.5A 90W
83,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kompatybilność | G500s G505s G510 G510s Z500 Z510 Z710 Z51 Z51-70 ThinkPad X1 Carbon |
| Prąd wejściowy | 1.5 A |
| Prąd wyjściowy | 4,5 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Moc rzeczywista | 90 W |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza. |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 128 mm |
| Wysokość produktu | 33 mm |
| Waga produktu | 322 g |
| Głębokość produktu | 51 mm |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].