GCE
GREEN CELL ZASILACZ AD49P HP 19.5V 3.33A 65W
67,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kompatybilność | 250 G2 G3 G4 G5 15-R 15-R100NW 15-R101NW 15-R104NW 15-R233NW 15-R253N |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Prąd wejściowy | 1.5 A |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Prąd wyjściowy | 3,33 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Napięcie operacyjne | 19.5 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Regulowane napięcie wyjściowe | Nie |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Ilość sztuk | 1 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 220 g |
| Szerokość produktu | 109 mm |
| Głębokość produktu | 47 mm |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Wysokość produktu | 31 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].