GCE
GREEN CELL ZASILACZ AD57AP DELL 19.5V 2.31A 45W
64,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kompatybilność | XPS 13 9343 9350 9360 Inspiron 15 3552 3567 5368 5551 5567 |
| Prąd wyjściowy | 2,31 A |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Napięcie operacyjne | 19.5 V |
| Regulowane napięcie wyjściowe | Nie |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Kompatybilność z marką | Dell |
| Moc rzeczywista | 45 W |
| Prąd wejściowy | 1.5 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 38 mm |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Waga produktu | 150 g |
| Wysokość produktu | 27 mm |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].