GCE
GREEN CELL ZASILACZ / ŁADOWARKA USB-C 90W 5V-9V-12V-15V/3A, 20V/4.5A POWER DELIVERY (AD139P)
118,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kompatybilność | USB-C devices up to 90W |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Prąd wyjściowy | 4,5 A |
| Zasilanie USB | Tak |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Regulowane napięcie wyjściowe | Tak |
| Moc rzeczywista | 90 W |
| Napięcie operacyjne | 5/9/12/15/20 V |
| Typ zasilacza | Uniwersalne |
| Maksymalne zasilanie USB | 90 W |
| Zdejmowane złącza zasilające | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przeciwprzepięciowa |
| Ilość portów USB | 1 |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 360 g |
Zawartość opakowania
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Ilość sztuk | 1 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Diody LED | Zasilanie |
| Prosty montaż | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].