GCE
GREEN CELL ZASILACZ PRO AD68P DO LENOVO Y70 Y50-70 Y70 Y70-70 Y520 Y700 Z710 700-15ISK THINKPAD W540 T440P 20V 6.75A 135W
122,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kompatybilność | Y70 Y50-70 Y70 Y70-70 Y520 Y700 Z710 700-15ISK ThinkPad W540 T440p |
| Moc rzeczywista | 135 W |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Prąd wyjściowy | 6,75 A |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 153 mm |
| Waga produktu | 554 g |
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Wysokość produktu | 37 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].