RAV
Grill gazowy Ravanson GO-3 10,6kW
887,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Moc palnika bocznego | 4000 W |
| Źródło ciepła | Gaz |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 3000 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 3000 W |
| Liczba palników/stref gotowania | 3 strefy |
| Model | Grill |
| Termometr | Tak |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 3000 W |
| Ilość palników bocznych | 1 |
Konstrukcja
| Kształt płyty grzewczej | Prostokątny |
| Półki | Tak |
| Materiały | Blacha |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Stal |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Pokrywka | Tak |
| Właściwości pokrywy | Pokrywa na zawiasach |
| Termometr | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Rodzaj rusztu | Żeliwny |
Ergonomia
| Koła transportowe | Tak |
| nogi | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zapalarka palników | W pokrętle |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 21 kg |
| Szerokość produktu | 1100 mm |
| Wysokość produktu | 1020 mm |
| Rozmiary powierzchni grilla | 540 x 400 mm |
| Głębokość produktu | 440 mm |
| Wysokość obszaru grillowania | 840 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi. |
| Ostrzeżenia | Nie dotykać gorących powierzchni podczas użytkowania. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].