HLS
HILL'S PD Canine Digestive Care - mokra karma dla psa - 360 g
14,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Waga produktu | 360 g |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Główny smak | Drób |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Efekty zdrowotne | Prawidłowe trawienie |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Smak karmy | Indyk |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie trawienia |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | Hill's Prescription Diet |
| Bez soi | Brak danych |
| Brak sztucznych dodatków | Tak |
| Bezglutenowe | Nie |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Prawidłowe trawienie |
| Przeznaczenie | Pies |
| Bez cukru | Brak danych |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Forma dawkowania | Stały |
| Wielkość porcji | 360 g |
| Rasa psa | Każda rasa |
Wartości odżywcze
| Zawartość wilgoci | 74% |
| Białko | 6,6% |
| Popiół surowy | 1,6% |
| Zawartość tłuszczu | 4,1% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].