HLS
HILL'S Prescription Diet Food Sensitivities d/d Feline z kaczką i zielonym groszkiem - sucha karma dla kota z alergią - 1,5 kg
89,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wartości odżywcze
| Bez laktozy | Brak danych |
| Bezglutenowe | Brak danych |
| Brak sztucznych dodatków | Brak danych |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Białko | 36% |
| Zawartość tłuszczu | 19,4% |
| Włókna surowe | 1,3% |
| Popiół surowy | 6,7% |
Cechy
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Smak karmy | Groszek |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Smak karmy | Kaczka |
| Kategoria | Dla kota |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Seria | Hill's Prescription Diet |
| Rodzaj produktu | Karma sucha |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Główny smak | Kaczka |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Efekty zdrowotne | Łagodzenie stanów zapalnych skóry |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergik |
| Rodzaj opakowania | Worek |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić świeżą wodę do picia. |
Zawartość opakowania
| Rodzaj opakowania | Worek |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].