HP-
HP EliteBook 8 G1i Ultra 7 258V 14"WUXGA 400nits AG LBL 32GB LPDDR5x-8533 SSD512 Intel Arc Cam 5MP+IR+ISP 62Wh W11Pro Glacier Silver Aluminium 3Y OnSite
9 137,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Gwarancja producenta | Roczna (1/1/0) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części i robociznę. Nie obejmuje naprawy w miejscu instalacji. Warunki mogą się różnić w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia. |
| Usługa wsparcia w zestawie | 3-letnie wsparcie sprzętowe HP dla komputerów przenośnych, reakcja w nast. dniu roboczym u klienta. Warunki można znaleźć na stronie https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-6385PLE & https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123PLE.pdf |
| Kod unspsc | 43211503 |
Procesor neuronowy (NPU)
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | ONNX RT |
| Obsługa efektów Windows Studio | Tak |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | DirectML |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do | 47 TOPs |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | OpenVINO |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | WebNN |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | Windows ML |
| Obsługa rzadkości | Tak |
| Copilot+ PC | Tak |
| Wydajność GPU do | 64 TOPs |
| Całkowita wydajność procesora do | 115 TOPs |
Procesor
| Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetycznej | 2200 MHz |
| Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej | 4 |
| Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,7 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Generacja procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Model procesora | 258V |
| Podstawowa moc procesora | 17 W |
| Maksymalna moc turbo | 37 W |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba wątków | 8 |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 2,2 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,8 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
Certyfikaty
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | GS mark |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | CCC |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | BSMI |
Grafika
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Arc Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Arc Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
Sieć
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 7 BE201 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,46 kg |
| Szerokość produktu | 315,6 mm |
| Głębokość produktu | 222 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,55 cm |
| Wysokość (z przodu) | 1,17 cm |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB4 Gen 3x2 | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 2 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 3 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
Nośnik danych
| Napęd optyczny | Nie |
| Nośniki | SSD |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| NVMe | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
Konstrukcja
| Rok wprowadzenia | 2025 |
| Typ produktu | Laptop |
| Kwalifikowalność platformy Intel® vPro ™ | Nie |
| Nazwa koloru | Srebrny lodowiec |
| Oryginalna nazwa marki | HP |
| Kolor produktu | Srebrny |
Szczegóły techniczne
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
Klawiatura
| Urządzenie wskazujące | Clickpad |
| Model urządzenia wejściowego | Klawiatura HP Premium |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Klawiatura odporna na ciecz | Tak |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Zasilanie USB | Tak |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
Pamięć
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5x-SDRAM |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 8533 MHz |
| Układ pamięci | Not available |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 8533 MT/s |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
Audio
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
Zrównoważony rozwój
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Bateria
| Pojemność baterii | 62 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Ilość komór baterii | 3 |
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
Wyświetlacz
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Typ matrycy | IPS |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 35,6 cm |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Paleta barw | 100% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 100% |
| Ekran matowy | Tak |
| Typ HD | WUXGA |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Przekątna ekranu | 14" |
Cechy charakterystyczne marki
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334971 |
| Segment HP | Biznes |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP Support Assistant | Tak |
| HP Connection Optimizer | Tak |
| HP front camera | HP Webcam 5MP |
Ochrona
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
Wydajność
| Czujnik Halla | Tak |
| Czujnik temperatury | Tak |
Zawartość opakowania
| Klawiatura w zestawie | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].