HP-
HP OmniBook 5 16-af1220nw Ultra 5 225U 16.0" 2K IPS 300nits AG 16GB LPDDR5x 7467 SSD512 Arc Cam1080p 59Wh Win11 Aluminium Ice Silver 2Y
3 833,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Gwarancja producenta | 2-letnia (2/2/0) ograniczona gwarancja obejmuje 2 lata gwarancji na części i robociznę. Brak opcji naprawy na miejscu. Warunki mogą różnić się w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia. |
| Kod unspsc | 43211503 |
Sieć
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Producent karty WLAN | Intel |
Procesor
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Model procesora | 225U |
| Liczba wątków | 14 |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 12 MB |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Wydajne rdzenie | 2 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,5 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,8 GHz |
| Generacja procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 2,4 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,3 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,8 GHz |
| Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetycznej | 700 MHz |
| Maksymalna moc turbo | 57 W |
| Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej | 2 |
| Podstawowa moc procesora | 15 W |
Wyświetlacz
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 16" |
| Typ HD | 2K |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 40,6 cm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Paleta barw | 62,5% |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 62,5% |
| Technologia ramki ekranu wyświetlacza | Micro-Edge |
Nośnik danych
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express 4.0 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
Audio
| System dźwięku | DTS:X Ultra |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
Bateria
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 59 Wh |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 13 h |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas szybkiego ładowania (50%) | 30 min |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo | 19,25 h |
Pamięć
| Prędkość zegara pamięci | 7467 MHz |
| Układ pamięci | Not available |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5x-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
Ochrona
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,77 kg |
| Głębokość produktu | 254,8 mm |
| Szerokość produktu | 357,7 mm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,86 cm |
| Wysokość (z przodu) | 1,79 cm |
Moc
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
Konstrukcja
| Rodzaj produktu | Pokrywa i obramowanie klawiatury wykończone matowym lakierem, podstawa teksturowana |
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Rok wprowadzenia | 2025 |
| Oryginalna nazwa marki | HP |
| Nazwa koloru | Srebrny lodowiec |
Porty i interfejsy
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 2 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Oprogramowanie próbne | 100 GB pamięci masowej Dropbox przez 3 miesiące |
| Oprogramowanie przed instalacją | HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Support Assistant; HP JumpStarts; HP Cloud Recovery |
Grafika
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
Wydajność
| Układ płyty głównej | Intel SoC |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 63 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,52 kg |
| Wysokość opakowania | 305 mm |
| Głębokość opakowania | 504 mm |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
Klawiatura
| Urządzenie wskazujące | Touchpad |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Nazwa koloru klawiatury | Szary |
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1920 x 1080 px |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
Cechy charakterystyczne marki
| Segment HP | Dom |
| HP Audio Boost | Tak |
| HP Security tools | Przycisk wyciszenia mikrofonu; Przysłona prywatności kamery; Obsługa modułu Trusted Platform Module (oprogramowanie układowe TPM) |
| HP Imagepad | Tak |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334971 |
| HP Support Assistant | Tak |
| HP Connection Optimizer | Tak |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP Software provided | HP Support Assistant; HP Connection Optimizer; OMEN Gaming Hub; myHP |
| Sztuczna inteligencja HP | AI PC |
Procesor neuronowy (NPU)
| Obsługa efektów Windows Studio | Tak |
| Wydajność NPU do | 12 TOPs |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | DirectML |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | ONNX RT |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | Windows ML |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Obsługa rzadkości | Tak |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | OpenVINO |
Zrównoważony rozwój
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Szczegóły techniczne
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].