HP-
HP ProBook 450 G7 i5-10210U 8GB 256GB SSD 15,6" FHD (US QWERTY) Win11pro + zasilacz UŻYWANY
1 597,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Procesor
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,2 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Cache procesora | 6 MB |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 dziesiątej generacji |
| Taktowanie procesora | 1,6 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Liczba wątków | 8 |
| Model procesora | i5-10210U |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 4 GT/s |
Wyświetlacz
| Typ HD | Full HD |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Ekran matowy | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
Audio
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
Sieć
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
Nośnik danych
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
Bateria
| Ilość komór baterii | 3 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Pozostałe funkcje
| Kabel zasilający | Nie |
| Cechy szczególne | Gwarancja na baterię 1 mies. od daty zakupu u dystrybutora |
| Cechy szczególne | System jest preinstalowany na dysku |
| Cechy szczególne | Brak kabla zasilającego tzw. koniczynki |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Cechy szczególne | Notebook używany, przetestowany, możliwe rysy na obudowie, sprawny oraz gotowy do pracy |
| Cechy szczególne | Klawiatura US QWERTY |
| Cechy szczególne | Windows 11 Pro 64bit dla komputerów HP |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 364,9 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
| Wysokość produktu | 19 mm |
| Głębokość produktu | 256,9 mm |
Oprogramowanie
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
Pamięć
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
Klawiatura
| Urządzenie wskazujące | Clickpad |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
Grafika
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
Konstrukcja
| Typ produktu | Laptop |
| Kolor produktu | Srebrny |
Kamera
| Przednia kamera | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | Poważne zagrożenie dla zdrowia |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | Drażniące lub szkodliwe |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | Zagrożenie dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie narażaj na długotrwałe działanie silnego ciepła lub otwartego ognia. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj zużytego urządzenia do zwykłego śmietnika - oddaj do punktu zbierania odpadów elektronicznych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].