HP-
HP ProBook4 G1i Ultra 7 255U 14"WUXGA 300nits 60Hz 16GB DDR5 5600 SSD512 Arc Cam1080p 56Wh W11Pro Pike silver 3Y OnSite
6 433,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Gwarancja producenta | Roczna (1/1/0) ograniczona gwarancja obejmuje rok gwarancji na części i robociznę. Nie obejmuje naprawy w miejscu instalacji. Warunki mogą się różnić w zależności od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia. |
| Usługa wsparcia w zestawie | 3-letnie wsparcie sprzętowe HP dla komputerów przenośnych, reakcja w nast. dniu roboczym u klienta. Warunki można znaleźć na stronie https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-6385PLE & https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123PLE.pdf |
| Typ modułu pamięci | SODIMM |
| Kod unspsc | 43211503 |
Wyświetlacz
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Paleta barw | 62,5% |
| Typ HD | WUXGA |
| Ekran matowy | Tak |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 62,5% |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Typ matrycy | IPS |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 35,6 cm |
| Ekran dotykowy | Nie |
Procesor
| Generacja procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 2 GHz |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,7 GHz |
| Podstawowa moc procesora | 15 W |
| Maksymalna moc turbo | 57 W |
| Wydajne rdzenie | 2 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,2 GHz |
| Cache procesora | 12 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba wątków | 14 |
| Model procesora | 255U |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
| Częstotliwość bazowa rdzenia o niskiej efektywności energetycznej | 700 MHz |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej | 2 |
| Niska wydajność energetyczna - rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 2,4 GHz |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 5,2 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 4,2 GHz |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 2 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Funkcja USB Sleep-and-Charge | Tak |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Wersja HDMI | 2.1 |
Sieć
| Producent karty WLAN | Intel |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Tak |
Konstrukcja
| Rok wprowadzenia | 2025 |
| Nazwa koloru | Pike silver |
| Oryginalna nazwa marki | HP |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Typ produktu | Laptop |
Waga i rozmiary
| Wysokość (z przodu) | 1,09 cm |
| Wysokość (z tyłu) | 1,7 cm |
| Waga produktu | 1,39 kg |
| Głębokość produktu | 224,3 mm |
| Szerokość produktu | 318,6 mm |
Zrównoważony rozwój
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Grafika
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
Cechy charakterystyczne marki
| Segment HP | Biznes |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| Sztuczna inteligencja HP | AI PC |
| HP front camera | HP Webcam FHD |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199251824302 |
Szczegóły techniczne
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
Bateria
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas szybkiego ładowania (50%) | 30 min |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Pojemność baterii | 56 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
Moc
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
Ochrona
| Ochrona hasłem | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
Nośnik danych
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Napęd optyczny | Nie |
| NVMe | Tak |
Wydajność
| Czujnik Halla | Tak |
| Czujnik temperatury | Tak |
Kamera
| Rozdzielczość aparatu - przód | 1920 x 1080 px |
| Typ przedniej kamery | Full HD |
| Przednia kamera | Tak |
Oprogramowanie
| Microsoft Copilot | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
Audio
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
Klawiatura
| Klawisz copilot | Tak |
| Klawiatura odporna na ciecz | Tak |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Clickpad |
Pamięć
| Maksymalna pojemność pamięci | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 5600 MHz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
Zawartość opakowania
| Klawiatura w zestawie | Tak |
Procesor neuronowy (NPU)
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Obsługa efektów Windows Studio | Tak |
| Wydajność NPU do | 12 TOPs |
| Obsługa rzadkości | Tak |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | DirectML |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | OpenVINO |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | Windows ML |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | ONNX RT |
Certyfikaty
| Certyfikaty zgodności | BSMI |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CECP |
| Certyfikaty zgodności | CCC |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].