HP-
HP Torba na laptopa modułowa 15.6 9J498AA
72,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Materiały | Pianka, Poliester, Poliuretan (PU) |
| Główny kolor produktu | Zielony |
| Główny kolor produktu | Szary |
| Odłączany pasek na ramię | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ obudowy | Etui kieszeniowe |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Segment HP | Biznes |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
Waga i rozmiary
| Objętość | 6 l |
| Głębokość produktu | 24 mm |
| Szerokość produktu | 385 mm |
| Głębokość opakowania | 24 mm |
| Wysokość produktu | 280 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 440 g |
| Szerokość opakowania | 350 mm |
| Wymiary komory na notebooka | 363 x 255 x 24 mm |
| Waga produktu | 420 g |
| Wysokość opakowania | 280 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].