MTS
Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 10 Gen 5 350W
1 753,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Tylny układ hamulcowy | Hamulec bębnowy |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Kierunkowskazy | Tak |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Maksymalny kąt nachylenia | 20° |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Maksymalny zasięg | 65000 m |
| Przednie światła | Tak |
| Sygnał dźwiękowy | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Rozmiar opony tylnej (angielski) | 25,4 cm (10") |
| Kolor produktu | Turkusowy |
| Przedni błotnik | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Tempomat | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Maksymalna prędkość | 20 km/h |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Rozmiar opony przedniej (angielski) | 25,4 cm (10") |
| System KERS | Tak |
| Materiał wykonania | Aluminium |
| Światło tylne | Tak |
| Wodoodporność | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Nóżka | Tak |
| Model | Hulajnoga elektryczna |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Dedykowane płci | Każda płeć |
Moc
| Czas ładowania | 7 - 8 godz. |
| Moc silnika | 350 W |
| Napięcie baterii | 36 V |
| Moc szczytowa | 700 W |
| Pojemność baterii | 15 Ah |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używać tylko na zewnątrz, z dala od łatwopalnych materiałów. |
| Ostrzeżenia | Przed użytkowaniem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 17,8 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 19,1 kg |
| Wysokość produktu | 1170 mm |
| Długość produktu | 1200 mm |
| Szerokość produktu | 472 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].