MTS
Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 10 Lite Gen 5 350W (OUTLET)
1 298,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Rozmiar opony tylnej (angielski) | 25,4 cm (10") |
| Dedykowane płci | Każda płeć |
| Przedni błotnik | Tak |
| Maksymalny kąt nachylenia | 15° |
| Światło tylne | Tak |
| Rozmiar opony przedniej (angielski) | 25,4 cm (10") |
| Maksymalny zasięg | 3000 m |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Tylny układ hamulcowy | Hamulec tarczowy |
| Elementy odblaskowe | Tak |
| Nóżka | Tak |
| System KERS | Tak |
| Przednie światła | Tak |
| Maksymalna prędkość | 20 km/h |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Wodoodporność | Tak |
| Materiał wykonania | Aluminium |
| Tempomat | Tak |
| Kierunkowskazy | Tak |
| Sygnał dźwiękowy | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Turkusowy |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
Moc
| Moc szczytowa | 700 W |
| Czas ładowania | 3-4 godz |
| Moc silnika | 350 W |
| Pojemność baterii | 7,8 Ah |
| Napięcie baterii | 36 V |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Przed użytkowaniem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Ostrzeżenia | Używać tylko na zewnątrz, z dala od łatwopalnych materiałów. |
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 1140 mm |
| Wysokość produktu | 1120 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 13,3 kg |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Waga produktu | 12,5 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].