MTS
Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 8,5 Neolite 350W
1 428,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używać tylko na zewnątrz, z dala od łatwopalnych materiałów. |
| Ostrzeżenia | Przed użytkowaniem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
Cechy
| Tempomat | Nie |
| Hamulec tył | Tak |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Maksymalny zasięg działania | 5000 m |
| Maksymalna prędkość | 20 km/h |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Model | Hulajnoga elektryczna |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Dedykowane płci | Każda płeć |
| Nóżka | Nie |
| Przedni błotnik | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 12 kg |
Moc
| Prąd ładowania | 1 A |
| Moc silnika | 250 W |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Napięcie baterii | 25,2 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].