RZO
Hulajnoga elektryczna Razor C35, czarna (13173822)
2 013,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie | 36 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Moc | 350 W |
| Wskaźnik ładowania baterii | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 442 mm |
| Wysokość produktu | 1123 mm |
| Głębokość produktu | 1143 mm |
| Waga produktu | 14,7 kg |
Cechy
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Tylny układ hamulcowy | Hamulec elektryczny |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Materiał ramy | Stal |
| Typ akceleratora | Kciuk przepustnicy |
| Dedykowane płci | Każda płeć |
| Przedni układ hamulcowy | Prąd elektryczny |
| Rozmiar opony tylnej (angielski) | 20,3 cm (8") |
| Zalecany wiek (min) | 18 lat |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Rozmiar opony przedniej (angielski) | 31,8 cm (12.5") |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Dzwonek rowerowy | Tak |
| Składany uchwyt | Tak |
| Maksymalna prędkość | 25 km/h |
| Tworzywo kół | Guma |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nóżka | Tak |
| Gumowe uchwyty | Tak |
| Maksymalny zasięg | 25000 m |
| Model | Hulajnoga elektryczna |
Zawartość opakowania
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed użytkowaniem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Ostrzeżenia | Używać tylko na zewnątrz, z dala od łatwopalnych materiałów. |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].