RUP
Hulajnoga elektryczna Ruptor R1 V2 Black 500W
2 338,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 23 kg |
Moc
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Napięcie baterii | 48 V |
| Moc silnika | 500 W |
| Czas ładowania | 10 godz |
Cechy
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Bluetooth | Tak |
| Model | Hulajnoga elektryczna |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Parametry wyświetlania | Stan baterii, Dystans przebyty, Prędkość |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Średnica tylnych kół | 10 cm |
| Dystans na jednym ładowaniu baterii (maks.) | 80 km |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Tylny układ hamulcowy | Hamulec tarczowy |
| Średnica przednich kół | 10 cm |
| Przedni układ hamulcowy | Hamulec tarczowy |
| Kierunkowskazy | Tak |
| Lampa przednia | Tak |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Przedni błotnik | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Maksymalna prędkość | 20 km/h |
| Dedykowane płci | Każda płeć |
| Nóżka | Tak |
| Wodoodporność | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Przed użytkowaniem zapoznaj się z instrukcją obsługi. |
| Ostrzeżenia | Używać tylko na zewnątrz, z dala od łatwopalnych materiałów. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].