RZO
Hulajnoga Razor A5 Lux, srebrna (13073001)
440,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Model | A5 Lux |
| Materiały | Aluminium |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Rodzaj hamulca | Hamulec nożny |
| Typ kół | Pełne |
| Właściwe wykorzystanie | Asfalt |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Rozmiar koła | 20 cm |
| Wysokość regulowanej kierownicy | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Dedykowane płci | Każda płeć |
| Materiał kół | Poliuretan |
| Zalecany wiek (min) | 8 lat |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Regulacja wysokości uchwytu | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Nóżka | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 890 mm |
| Wysokość produktu | 1050 mm |
| Waga produktu | 3,85 kg |
| Głębokość produktu | 530 mm |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że hulajnoga jest odpowiednia dla wagi i wieku dziecka. |
| Ostrzeżenia | Używaj hulajnogi tylko na płaskich powierzchniach. |
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj kasku i ochraniaczy podczas jazdy. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].