IPH
Interkom motocyklowy INTERPHONE U-COM 16, komplet na 2 kaski
2 410,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła i ognia. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stan baterii, aby zapobiec wyciekom. |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 2 |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Ładowarka | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
Wydajność
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Radio FM | Tak |
| Maksymalny zasięg | 1600 m |
| Ilość stacji | 10 |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Dołączony tuner RDS | Tak |
| Automatyczna regulacja głośności | Tak |
| Tryb zestawu słuchawkowego | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 623 g |
| Głębokość opakowania | 66 mm |
| Waga produktu | 60 g |
| Szerokość opakowania | 149 mm |
| Wysokość produktu | 48 mm |
| Głębokość produktu | 12 mm |
| Wysokość opakowania | 226 mm |
| Szerokość produktu | 85 mm |
Bateria
| Akumulatorek | Tak |
| Czas rozmowy | 8 h |
| Czas ładowania | 1 godz |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].