MLD
Interkom motocyklowy Midland R1 MESH SINGLE na 1 kask
749,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Waga produktu | 50 g |
| Szerokość produktu | 85 mm |
| Głębokość produktu | 25 mm |
Konstrukcja
| Stopień ochrony IP | IPX6 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wodoodporny | Tak |
Wydajność
| Maksymalny zasięg | 500 m |
| Liczba użytkowników | 6 użyt. |
| Tryb zestawu słuchawkowego | Tak |
Zawartość opakowania
| Przewody | Kabel USB |
| Ilość sztuk | 1 |
Bateria
| Czas ładowania | 2 godz |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Czas rozmowy | 23 h |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].