HFF
Jeździk elektryczny dziecięcy Huffy Auto Myszka Minnie (17315W)
1 185,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Ładowarka | Tak |
Cechy
| Zastosowanie | Wewnątrz/Na wolnym powietrzu |
| Zalecany wiek (min) | 3 lata |
| Ilość drzwi | 2 |
| Liczba miejsc | 1 |
| Efekty świetlne | Tak |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Maksymalna prędkość | 4 km/h |
| Sugerowana płeć | Dziewczyna |
| Maksymalna waga dziecka | 29 kg |
| Typ napędu | Elektryczny |
| Zalecany wiek (max) | 7 lat |
| Typ produktu | Jeździk elektryczny |
| Dźwięki | Tak |
| Maksymalny wzrost dziecka | 94 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Różowy |
| Kolor produktu | Biały |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nigdy nie pozostawiaj dziecka bez nadzoru podczas korzystania z produktu. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj stan techniczny zabawki, aby uniknąć ryzyka zranienia. |
| Ostrzeżenia | Stosować wyłącznie na powierzchniach płaskich i w bezpiecznym otoczeniu. |
Bateria
| Napięcie baterii | 6 V |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].