JMS
JM SANTE POLISEPT VET RECOVERY preparat energetyczny 12ml
18,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Okres rekonwalescencji |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rekonwalescencja |
| Rodzaj opakowania | Tubka |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria | Dla kota |
| Dodatkowe cechy | Rekonwalescencja |
Waga i rozmiary
| Pojemność | 12 ml |
| Waga produktu | 30 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].