LAE
Kabel Lanberg CA-USBK-10CC-0018-BK (USB 2.0 M - Mini USB M; 1,8m; kolor czarny)
4,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Złączka 1 | Mini USB B |
| Złączka 2 | USB A |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Wersja USB | 2.0 |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał płaszcza przewodu | Polichlorek winylu (PVC) |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar przewodu AWG | 30 |
| Złącze 2 | Męska |
| Złącze 1 | Męska |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 67 g |
Waga i rozmiary
| Średnica przewodu | 4,8 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].