PFC
Kaptur suszący do włosów PROFICARE PC-HTH 3003 (400W; kolor biały)
115,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Ilość prędkości | 2 |
| Ilość ustawień ciepła | 2 |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
Waga i rozmiary
| Wysokość (max.) | 5,7 cm |
| Waga produktu | 500 g |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Głębokość produktu | 57 mm |
Cechy
| Bonnet hair dryer type | Miękki |
| Przeznaczenie | Przenośny |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 168 mm |
| Wysokość opakowania | 250 mm |
| Głębokość opakowania | 68 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc | 400 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].