BNY
Karabin na kule gumowe i pieprzowe BYRNA TCR Pro k.68 CO2 12g zestaw TK68402
4 210,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Przepychaczka dołączona | Tak |
| Futerał | Tak |
| Klucz imbusowy | Tak |
| Liczba magazynków | 2 |
| Buteleczka ze smarem | Tak |
| Uszczelka O-ring | Tak |
| Dołączony adapter | Tak |
| Przyrządy celownicze | Mechaniczne |
Szczegóły techniczne
| Kaliber | 17,3 mm (.68) |
| Zasięg działania | 30 m |
| Prędkość początkowa | 300 fps |
| Energia wylotowa | 15 J |
| Pojemność magazynka | 7/12 szt. |
| Liczba szyn | 4 |
| Typ wiatrówki | CO2 Power |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2 kg |
| Długość (min) | 53 cm |
| Długość (max) | 61 cm |
Materiał
| Materiały | Metal |
| Materiały | Polimer |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem. |
| Ostrzeżenia | Nie rozbierać ani nie modyfikować produktu. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
Kolor
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].