ROY
Karma Royal Canin Intestinal Gastro Low Fat (6 kg ) (WYPRZEDAŻ)
138,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wartości odżywcze
| Zawartość cynku | 227 mg/kg |
| Zawartość witaminy B12 | 90 μg/kg |
| Zawartość kwasu foliowego (witamina B9) | 1,1 mg/kg |
| Zawartość witaminy D3 | 1000 IU/kg |
| Zawartość witaminy B6 | 9,5 mg/kg |
| Zawartość ryboflawiny (witaminy B2) | 4,4 mg/kg |
| Włókna surowe | 1,7% |
| Zawartość kwasu pantotenowego (witaminy B5) | 29,3 mg/kg |
| Zawartość witaminy A | 11700 IU/kg |
| Zawartość tiaminy (witaminy B1) | 8,7 mg/kg |
| Sód | 0,4% |
| Zawartość żelaza | 185 mg/kg |
| Fosfor | 0,83% |
| Popiół surowy | 6,7% |
| Zawartość magnezu | 0,11% |
| Zawartość witaminy C | 300 mg/kg |
| Zawartość witaminy E | 600 mg/kg |
| Zawartość selenu | 0,14 mg/kg |
| Zawartość tauryny | 2100 mg/kg |
| Wapń | 1,1% |
| Zawartość potasu | 0,7% |
| Metaboliczna energia (ME) | 3542 kcal/kg |
| Zawartość biotyny | 1190 μg/kg |
| Zawartość miedzi | 21 mg/kg |
| Zawartość manganu | 77 mg/kg |
| Białko | 22% |
| Zawartość niacyny (witaminy B3) | 17,4 mg/kg |
| Zawartość jodu | 3,4 mg/kg |
| Zawartość tłuszczu | 7% |
Cechy
| Wielkość psa | Maxi (26 - 44 kg) |
| Wielkość psa | Gigant (> 45 kg) |
| Smak karmy | Drób |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Waga produktu | 6 kg |
| Wielkość psa | Mini (5 - 10 kg) |
| Zawiera witaminy | Witamina C |
| Zawiera witaminy | Witamina B3 |
| Zawiera witaminy | Witamina B6 |
| Zawiera witaminy | Kwas foliowy |
| Wielkość psa | Średnie (11 - 25 kg) |
| Smak karmy | Ryż |
| Efekty zdrowotne | Biegunka, Utrzymywanie kondycji trawiennej |
| Wielkość psa | XS (<4 kg) |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Zawiera witaminy | Witamina B2 |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Wiek zwierzęcia | W każdym wieku |
| Zawiera witaminy | Biotyna |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Zawiera witaminy | Witamina B5 |
| Zawiera witaminy | Witamina B12 |
| Zawiera witaminy | Tiamina |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].