ASR
Karta graficzna ASRock Radeon RX 7600 Challenger 8GB OC
1 579,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Po zużyciu produkt należy oddać do punktu utylizacji elektroodpadów. |
| Ostrzeżenia | Nie montować i nie demontować bez odpowiedniej ochrony. |
| Ostrzeżenia | Unikać bezpośredniego kontaktu z płynami wewnątrz urządzenia. |
Wydajność
| Dual Link DVI | Nie |
| HDCP | Tak |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
Pamięć
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Szybkość przesyłania danych | 18 Gbit/s |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ interfejsu | PCI Express x8 4.0 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 40,3 mm |
| Głębokość produktu | 131,8 mm |
| Waga produktu | 640 g |
| Szerokość produktu | 269,2 mm |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Moc
| Minimalna moc zasilacza | 550 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 8-pin |
Procesor
| Procesor graficzny | Radeon RX 7600 |
| Rodzina procesorów grafiki | AMD |
| Taktowanie procesora | 1770 MHz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Procesor strumieniowy | 2048 |
| Technologia CUDA | Nie |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2695 MHz |
| Szybkość taktowania procesora (tryb dla graczy) | 2280 MHz |
Konstrukcja
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].