ASU
Karta sieciowa ASUS USB-N13 (USB 2.0)
73,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Interfejs hosta | USB |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Ilość portów USB | 1 |
| Wersja USB | 2.0 |
| Interfejs | WLAN |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 75,5 mm |
| Głębokość produktu | 340 mm |
| Szerokość produktu | 157 mm |
| Waga produktu | 3,8 g |
Konstrukcja
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Wewnętrzny | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Sieć
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 300 Mbit/s |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontuj ani nie modyfikuj urządzenia, aby uniknąć uszkodzenia lub porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem upewnij się, że urządzenie jest prawidłowo podłączone do portu USB. |
| Ostrzeżenia | Chroń urządzenie przed wilgocią i skrajnymi temperaturami. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].