END
Klawiatura gamingowa ENDORFY Omnis Pudding Onyx White Brown RGB
494,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Klawiatura
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Makro | Tak |
| Rozmiar klawiatury | Pełnorozmiarowy |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Zastosowanie | Gaming |
| Ilość klawiszy | 104 |
| Klawisze Windows | Tak |
| Rodzaj przełącznika | Kailh Brown |
Konstrukcja
| Regulacja nachylenia | Tak |
| Materiał klawiszy | PBT |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ podświetlacza | Strefowe RGB |
| Podstawka na nadgarstek | Tak |
| Wbudowana regulacja głośności | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Szerokość produktu | 453 mm |
| Waga produktu | 1,1 kg |
Cechy
| Długość kabla | 1,8 m |
| N-key rollover | Tak |
| Anti-ghosting | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnym środowisku. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed przeciążeniem mechanicznym. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z cieczami. |
Myszka
| Dołączona myszka | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].