A4T
Klawiatura membranowa A4 TECH KR-83 A4TKLA42925 (USB 2.0; (US); kolor czarny)
57,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| System operacyjny | Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 |
| Bluetooth | Nie |
Klawiatura
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Zastosowanie | Dom |
| Rozmiar klawiatury | Standardowy |
Zasilanie
| Napięcie | 5 V |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Szerokość produktu | 449 mm |
| Waga produktu | 510 g |
| Głębokość produktu | 151 mm |
| Długość przewodu | 1,5 m |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ klawiatury | Membranowa |
| Ilość hotkeys | 12 |
| Podświetlenie | Nie |
| Regulowane nóżki | Tak |
Myszka
| Dołączona myszka | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od wody i innych płynów. |
| Ostrzeżenia | Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].