DEW
Klucz udarowy bez aku.i ład.18V DCF900N DEWALT
1 229,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Walizka | Nie |
| Ładowarka | Nie |
| Akumulator | Nie |
Cechy
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Oświetlenie | Tak |
| Średnica uchwytu | 1/2" |
| Ilość trybów | 4 |
| Kolor produktu | Żółty |
| Liczba biegów | 4 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 230 mm |
| Waga produktu | 2,9 kg |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Szerokość produktu | 88 mm |
Wydajność
| Maksymalna prędkość obrotowa zakrętarki | 2000 obr/min |
| Częstotliwość udaru zakrętarki | 0 - 1800 ud/min |
| Maksymalny moment obrotowy zakrętarki | 1355 Nm |
| Moment zrywający | 1898 Nm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera akumulatory - nie wyrzucaj do zwykłego śmietnika, przeznacz do specjalnej utylizacji. |
| Ostrzeżenia | Ryzyko pożaru - przechowuj z dala od źródeł ciepła, iskier i otwartego ognia. |
| Ostrzeżenia | Niebezpieczeństwo porażenia prądem - utrzymuj urządzenie z dala od wody i wilgoci. |
Moc
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Moc | 760 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].