BOS
Koszyk na sztućce Vario BOSCH SGZ4CB00
95,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 195 mm |
| Szerokość opakowania | 145 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 300 g |
| Głębokość opakowania | 245 mm |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Bosch |
| Model | Kosz |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 119 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].