KAM
KRUGER & MATZ DEKODER DVB-T2H.265 HEVC MINI KM9998
74,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Typ tunera | Cyfrowy wpinany w port HDMI |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nagrywanie | Tak |
| Liczba tunerów | 1 tuner(y) |
| Zakres częstotliwości | 470 - 862 Mhz |
| Funkcja pauzowania i cofania audycji telewizyjnych | Tak |
| Rodzaj demodulacji | QPSK |
| Rodzaj demodulacji | 256-QAM |
| Rodzaj demodulacji | 16-QAM |
| Rodzaj demodulacji | 64-QAM |
Certyfikaty
| Certyfikaty | CE |
| Zgodność z RoHS | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 13 mm |
| Szerokość produktu | 28 mm |
| Głębokość produktu | 79 mm |
Formaty pliku
| Obsługiwane formaty audio | AC3 |
| Obsługiwane formaty audio | AAC HE |
| Obsługiwane formaty audio | AAC |
| Obsługiwane formaty audio | AAC+ |
| Obsługiwane formaty plików wideo | AVC |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG1 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC/H.265 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG4 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.265 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG2 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | HEVC |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 5 V |
| Pobór mocy | 7,5 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Zużyte urządzenia należy oddać do punktu zbiórki elektroodpadów. |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Przewody | Przewód HDMI |
| Baterie w zestawie | Tak |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
Video
| Źródło sygnału | Kabel. |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Format obrazu | 16:9 |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080i |
| Obsługiwane tryby wideo | 576i |
| Format obrazu | 4:3 |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p |
| Obsługiwane tryby wideo | 576p |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].