EAV
Ładowarka everActive UC-4000 (Brak danych)
227,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Model | Ładowarka do akumulatorów automatycznych/wewnętrznych |
| Obsługiwane akumulatory | AA/R6 2000 mAh |
| Obsługiwane akumulatory | AAA/R03 1000 mAh |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używać tylko z odpowiednimi akumulatorami. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować ładowarki samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Cechy
| Przeznaczenie | Akumulator do domowego użytku |
| Zgodne technologie baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Zgodne rodzaje baterii | AAA |
| Zgodne rodzaje baterii | D |
| Zgodne rodzaje baterii | AA |
| Zgodne rodzaje baterii | C |
Dane opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Bateria
| Baterie w zestawie | Nie |
Moc
| Napięcie wejściowe | 100 - 240 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].