ACJ
Lampa wisząca Activejet AJE-EMILY 3P GOLD E27 3x40W (OUTLET)
143,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Ostrzeganie | Przed instalacją odłączyć napięcie zasilania.Instalację powinien przeprowadzać wykwalifikowany elektryk.Upewnić się, że produkt jest całkowicie chłodny przed konserwacją. |
| Klasy wydajności energetycznej kompatybilnych żarówek | A, B, C, D, E, F, G |
Konstrukcja
| Certyfikaty | ISO 9001, ISO 14001, CE, RoHS |
| Przeznaczenie | Salon |
| Typ mocowania | Nawierzchniowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Przeznaczenie | Korytarz |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Przeznaczenie | Sypialnia |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Nie |
| Kolor produktu | Złoty |
| Kształt | Stożkowy |
| Styl oświetlenia | Klasyczny |
| Kolor szkła | Biały |
| Typ szkła | Matowy |
Moc
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie | 230 V |
Waga i rozmiary
| Średnica | 50 cm |
| Wysokość produktu | 260 mm |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
Lampy
| Łączna moc | 120 W |
| Liczba żarówek | 3 szt. |
| Lampy | 40 W |
| Mocowanie/typ złącza | E27 |
| Żarówki w zestawie | Nie |
Ergonomia
| Możliwość ściemniania | Nie |
Szczegóły techniczne
| Kod (rodzina lamp) | EMILY |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].