LAE
LANBERG PRZEDŁUŻACZ USB-C M/F 3.1 1.5M CZARNY
17,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Wersja USB | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Złączka 1 | USB C |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Rozmiar przewodu AWG | 32/24 |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Złączka 2 | USB C |
| Materiał przewodzący | Miedź |
| Materiał płaszcza przewodu | Polichlorek winylu (PVC) |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zasilanie USB | Tak |
| Złącze 1 | Męska |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 62 g |
| Długość kabla | 1,5 m |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].