LAE
LANBERG UCHWYT ŚCIENNY RACK 19' 6U 497X400/240 CZARNY
139,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 302 mm |
| Szerokość produktu | 497 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Waga produktu | 3,8 kg |
| Rozmiar | 48,3 cm (19") |
Cechy
| Pojemność stelaża | 6U |
| Model | Wspornik |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].