BL1
Latarka czołowa Black Diamond Spot 400lm, graphite
144,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie trzymać latarki w pobliżu źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Baterie nie powinny być pozostawiane w urządzeniu przez długi czas bez użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu latarki z wodą, jeśli nie jest wodoszczelna. |
Oświetlenie
| Typ lamp | LED |
| Strumień świetlny | 400 lm |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Tryby latarki | Tryb Stroboskopu |
| Tryby latarki | Niski |
| Tryby latarki | Wysoki |
| Odległość wiązki światła (min) | 12 m |
| Kolor światła | Czerwony |
| Tryby latarki | Tryb nocny |
| Odległość wiązki światła (max) | 100 m |
Konstrukcja
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ latarki | Latarka czołowa |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
Cechy
| Wodoodporność | Tak |
| Stopień ochrony IP | IPX8 |
| Wodoodporny do | 1,1 m |
Moc
| Typ baterii | AAA |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].