HOZ
Ławka do ćwiczeń HORIZON FITNESS Adonis
1 506,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj wszystkie elementy ławki, aby upewnić się, że są dobrze zamocowane i nieuszkodzone. |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi użytkownika zalecanej przez producenta. |
| Ostrzeżenia | Zawsze upewnij się, że ławka jest ustawiona stabilnie i na płaskiej powierzchni przed użyciem. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 1410 mm |
| Szerokość produktu | 645 mm |
| Wysokość produktu | 1290 mm |
| Waga produktu | 19,5 kg |
Szczegóły techniczne
| Przeznaczenie | Dom |
| Oparcie | Tak |
| Maksymalne obciążenie | 280 kg |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Model | Ława brzuszna |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].