LEV
Lenovo Legion 16" Backpack GB500 GX41U39298
233,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 130 mm |
| Waga produktu | 1,06 kg |
| Szerokość produktu | 340 mm |
| Głębokość opakowania | 130 mm |
| Wysokość opakowania | 480 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,08 kg |
| Szerokość opakowania | 340 mm |
| Wymiary komory na notebooka | 410 x 280 x 30 mm |
| Objętość | 25 l |
| Wysokość produktu | 480 mm |
Cechy
| Maksymalna wielkość ekranu | 40,6 cm (16") |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Materiały | Nylon, Poliester, Poliuretan |
| Typ obudowy | Plecak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Główny kolor produktu | Żółty |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Przegroda klawiatury | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Kieszeń tylna | Tak |
| Przegródka na słuchawki | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].