LEV
Lenovo Legion 17" Backpack GB800 (Light Grey) GX41U39300
288,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Przegroda klawiatury | Tak |
| Przegródka na słuchawki | Tak |
| Główny kolor produktu | Szary |
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ obudowy | Plecak |
| Materiały | Poliester, Poliuretan (PU), Termoplastyczne elastomery poliuretanowe (TPU) |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna |
| Przednia kieszeń | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 315 mm |
| Waga produktu | 1,31 kg |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Objętość | 21 l |
| Wymiary komory na notebooka | 430 x 290 x 30 mm |
| Wysokość produktu | 180 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].